Jesteś tutaj: Start / Kronika wydarzeń

Kronika wydarzeń

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

10 czerwca 2022

"Nasza planeta, nasze zdrowie" roztrzygnięcie konkursu plastycznego

10 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: "Nasza planeta, nasze zdrowie". Wychowankowie oraz uczniowie mieli możliwość wykazania się zdolnościami i umiejętnościami w rysowaniu, malowaniu, przy czym rozwijali i doskonalili umiejętności manualne oraz rozwijali wyobraźnię i kreatywność. Wszystkie prace były starannie wykonane, nie zabrakło nagród i braw, za co serdecznie dziękujemy!

Zdjęcie przedstawia jedną z klas nagrodzoną podczas konkursu

Galeria zdjęć

Czytaj więcej o: "Nasza planeta, nasze zdrowie" roztrzygnięcie konkursu plastycznego
8 czerwca 2022

Wycieczka do ZOO

Nie wiem jak to się dzieje, że doświadczamy tyle dobra od innych….????
A może jednak wiem???? To Pan Bóg stawia na naszych drogach cudownych ludzi, którzy poza czubkiem własnego nosa potrafią dostrzec drugiego człowieka…
To właśnie dzięki takim ludziom, w tym dziwnym wciąż świecie, możemy doświadczyć Bożej Miłość i Jego realnej Obecności… Bo czyż Miłości Boga nie odczuwa się przez dar drugiego człowieka? Właśnie tak ????
Albert dziękujęmy za Twoje wielkie serducho♥️… Za ofiarowany nam czas i uśmiech, wywołany na twarzach naszych Mocarzy, niespodziankami, które przygotowałeś dla Nich podczas naszego pobytu w ZOO????????????????????????????????????????
 
Zdjęcie przedstawia dzieci uczestniczace w wycieczce wraz z siostrą Elwirą , przed klatką z lwami

 

Czytaj więcej o: Wycieczka do ZOO
9 czerwca 2022

"Jestem sobą" X Powiatowa Olimpiada Integracyjna Gąbin 2022

9 czerwca na zaproszenie Zespołu Szkół im. St. Staszica w Gąbinie, uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych uczestniczyli w X Powiatowej Olimpiadzie Integracyjnej pod hasłem "Jestem sobą". Uczniowie nasi rywalizowali z rówieśnikami z innych szkół i ośrodków w konkurencjach sportowych i rekreacyjnych. Oprócz biegów, skoków, rzutów, odbyło się także przeciąganie liny, skoki na skakance, rzut piłką do celu, gry planszowe, konkurencje w miasteczku rowerowym i wiele innych.

Zdjęcie przedstawia zwycięzców X Olimpiady Integracyjnej wraz z opiekunem

Czytaj więcej o: "Jestem sobą" X Powiatowa Olimpiada Integracyjna Gąbin 2022
8 czerwca 2022

XIV Letni Piknik Integracyjny "Ruch to zdrowie-każdy Ci to powie"

8 czerwca 2022 roku zostaliśmy zaproszeni do Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach na XIV Letni Piknik Integracyjny pod hasłem: "Ruch to zdrowie - każdy Ci to powie". Uczestniczyliśmy w zabawach integracyjnych przy muzyce, były konkurencje sportowe, zabawy z bańkami mydlanymi, zabawy na dmuchanej zjeżdżalni i trampolinie, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Na koniec był smakowity grill i słodycze dla dzieci. Dziękujemy za zaproszenie. Jak zawsze było wspaniale, tanecznie i smakowicie.

Zdjęcie przedstawia najmłodszych uczestników Letniego Pikniku Integracyjnego

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć 2

 

Czytaj więcej o: XIV Letni Piknik Integracyjny "Ruch to zdrowie-każdy Ci to powie"
2 czerwca 2022

Festiwal Twórczości Wszelakiej „Erminówka”

2 czerwca na zaproszenie Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie, uczestniczyliśmy w II Festiwalu Integracyjnym Twórczości Wszelakiej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie „Erminówka 2”. Celem festiwalu była wymiana doświadczeń artystycznych osób z niepełnosprawnościami oraz kształtowanie umiejętności współpracy w grupie oraz włączanie w życie społeczne. Uczniowie naszej placówki zaprezentowali się w kategorii wokalnej. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Czytaj więcej o: Festiwal Twórczości Wszelakiej „Erminówka”