Jesteś tutaj: Start / Kronika wydarzeń

Kronika wydarzeń

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

16 lutego 2021

Konkurs na najoryginalniejszy upominek walentynkowy

Dziś odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej oryginalną walentynkę. Samorząd szkolny miał bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były przepiękne i niepowtarzalne.

Samorzad szkolny wraz z opiekunami wybieraja prace według nich najoryginalniejsze. Z prac wykonana jest gazetka, którą wszyscy bedą mogli obejrzeć.

Czytaj więcej o: Konkurs na najoryginalniejszy upominek walentynkowy
12 lutego 2021

Konkurs Walentynkowy

Tydzień poprzedzający 14 lutego - dzień w który obchodzimy Walentynki, upłynął w Naszej  Szkole w  atmosferze przyjaźni i miłości, a kolorami dominującymi na naszych korytarzach były róż i czerwień. W tym wyjątkowym tygodniu został ogłoszony konkurs walentynkowy – zadaniem każdej grupy było udekorowanie drzwi swojej klasy, tak, by każdy wiedział, że w grupie tej panuje wyjątkowa  atmosfera.

Pani prowadząca spotkanie przypomniała czego dotyczył Konkurs Walentynkowy, dzięki prezentacji mogliśmy podziwiać wszystkie udekorowane drzwi. 

Czytaj więcej o: Konkurs Walentynkowy
9 lutego 2021

Dzień pizzy w ramach programu "Cały rok zdrowo i kolorowo"

Dnia 09.02.2021 r., w naszej Szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. To świetna okazja, aby dowiedzieć się coś więcej o historii tego dania oraz, w jaki sposób przygotować  zdrową, pyszną pizzę, gdyż często niesłusznie wrzucana jest ona do jednego worka z fast foodami.

Na zdjęciu widać dekorację stosowną do apelu. Jest tam napis Dzień pizzy, sposób jej przygotowania, ilustracje zwiazane z realizowana tematyką oraz stół z niezbędnymi produktami do przygotowania pizzy. Sa tam mąka, drożdże, warzywa, ser, sos pomidorowy i czosnkowy, własnoręcznie wykonany.

Czytaj więcej o: Dzień pizzy w ramach programu "Cały rok zdrowo i kolorowo"