Dzień dziecka z Caritas Polska

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 czerwca 2021
Radość Dnia Dziecka ????????????????to coś na co czekamy cały rok???? Również i tym razem moc atrakcji zapewnił nam Caritas Polska. Pudełka szczęścia ???? wręczane m. in przez Pirata⛵ i Króla ???? kryły w sobie iście królewsko - pirackie skarby???? Wymarzone bajkowe pościele i mnóstwo słodyczy????

Na zdjęciu są goście z Caritas Polska, którzy maja upominki z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich Mocarzy z Mocarzewa

 Dziękujemy ekipie Caritas Polska, na czele z ks. Dyrektorem Marcinem Iżyckim i ks. Wicedyrektorem Pawłem Dzierzkowskim, za prezenty i wspólnie spędzony czas. To był wyjątkowo atrakcyjny dzień. Mnóstwo stoisk i atrakcji dla dzieci. Można było złowić sobie prezent na wędkę ???? lub wylosować go w kole fortuny???? Można było udać się do saloniku fryzjerskiego????????‍♂️ kosmetycznego???? bądź pomalować buzię????????????Były też atrakcje kulinarne: gofry????, popcorn, lemoniada???? i potrawy z grilla????????. Dla zainteresowanych czekały też przejażdżki konne???? ????i zabawne konkursy sprawnościowe????‍♀️????‍♂️????‍♂️????‍♀️.
Na zdjęciu są dzieci, które biorą udział w różnych konkurencjach sprawnościowych, zabawa z balonami 
Ten dzień atrakcji będzie zapewne można zobaczyć w TVP Info, ponieważ wizycie naszych gości towarzyszyła kamera ????telewizji polskiej????