Jesteś tutaj: Start / Kronika wydarzeń

Kronika wydarzeń

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

22 kwietnia 2021

Dzień Ziemi-apel

Światowy Dzień Ziemi ???? to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. My również tego dnia spotkaliśmy się na apelu ekologicznym ????
Na zdjęciu są prowadzące apel oraz dekoracja związana z tematyką realizowana podczas apelu 
Czytaj więcej o: Dzień Ziemi-apel
20 kwietnia 2021

Tydzień Biblijny ze Św. Markiem

W trwającym Tygodniu Biblijnym ???????? postanowiliśmy wspólnie pochylić się nad Słowem Bożym ???? i posłuchać ????, co Pan Jezus chce nam powiedzieć.
Na zdjęciu jest uczennica, a w tle dekoracja z napisem Tydzień biblijny ze świętym Markiem 
Czytaj więcej o: Tydzień Biblijny ze Św. Markiem
19 kwietnia 2021

Elektrośmieci, słów kilka...

O tym jak ogromnym problemem staje się zużyta elektronika, szczególnie składowana w nieodpowiednich miejscach, często zagrażających środowisku i zdrowiu człowieka, chyba wie każdy...Hmmm ???? No prawie każdy????. Dlatego też musimy sobie o tym ciągle przypominać, a dzieciaki uświadamiać. Co też czynimy, przypominamy o trwającej zbiórcei baaaardzo DZIĘĘĘKUUUUJEMY za już dostarczone do nas elektrośmieci ????

Na zdjęciu jest pani prowadząca apel, jest dekoracja w postaci tablicy z napisem Kodeks młodego ekologa

Galeria zdjęć

Czytaj więcej o: Elektrośmieci, słów kilka...
12 kwietnia 2021

Akcja "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

????Drodzy uczniowie, rodzice i wszyscy, którzy zechcą dołączyć się do naszej akcji!!!????
Nasza Szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.
W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!
Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. ,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’
Termin Akcji: 12.04-29.04.2021 r.
Miejsce Akcji: Nasza Szkoła w Mocarzewie (dokładnie płac przy kontenerze na śmieci od strony drogi - zostanie oznaczony) ????
Zdjęcie przedstawia plakat akcji "Dzieci zbieraja elelktrośmieci". Jest tam również informacja, gdzie są one zbierane i w jakim terminie
 
Czytaj więcej o: Akcja "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"